Všeobecné podmínky

Klient společnosti Agile – autopůjčovny Praha musí být držitelem platného řidičského průkazu déle než 1 rok. Minimální věk je 21 let.

Cena denního pronájmu vozidla je stanovena na 24 hodin od převzetí vozidla do jeho faktického předání.

Tolerance od smluvně dohodnutého převzetí vozidla je 60 minut.

Nájemce je srozuměn, že je povinen vozidlo dotankovat do stavu ve kterém ho převzal, pokud se tak nestane je srozuměn s poplatkem 100 Kč + částkou za doplnění PHM u nejbližší čerpací stanice.

V případě že nájemce vrátí vozidlo znečištěné je srozuměn s tím, že mu bude účtován poplatek dle této dohody:

  1. Slabé znečistění interiéru + exteriéru (drobky, jiné nečistoty odstranitelné vysavačem) 500 Kč + DPH
  2. Kouřením ve vozidle 2 000 Kč + DPH
  3. Silné znečištění interiéru + exteriéru (skvrny na sedačce, které lze odstranit tepováním) 2 500 Kč + DPH

Klient musí před uzavřením smlouvy o "Pronájmu vozidla" sdělit, zda má v úmyslu vycestovat do zahraničí a kam. Jinak je překročení státních hranic ČR nepřípustné.

Vozidla jsou pojištěna ze zákonné odpovědnosti proti škodám způsobeným jejich provozem (tzv.pojištění proti škodám způsobeným třetí straně) a to jak na území ČR, tak i v evropských státech.

Havarijní pojištění: Havarijně jsou vozidla pojištěna na území celé Evropy a to proti poškození nebo odcizení vozidla a jeho součástí, se spoluúčastí uživatele. Klient odpovídá za škodu vzniklou na vozidle do výše rozdílu mezi náhradou pojišťovny a skutečnými náklady půjčovny.

Spoluúčast klienta při zcizení vozu nebo při dopravní nehodě způsobené klientem činí maximálně 10 %, ze vzniklé škody, nejméně však 10 000 Kč.

Pojištění se nevztahuje na zavazadla a přepravované osoby.

Klient hradí při převzetí vozu cenu za pronájem a kauci, která bude vrácena při vracení vozu.

Vozidla nejsou vybavena autorádiem, pronajímatel může zprostředkovat zapůjčení autorádia. V případě, že nájemce má zájem o zapůjčení autorádia, bude sepsána smlouva o výpůjčce autorádia.

Speciální nabídky

Škoda Octavia III

Mini Clubman S

Mini Clubman Nová hračka v našem vozovém parku. Mini Clubman S, 191 HP

Škoda Octavia III za 11 000Kč

Při pronájmu na min. 3 měsíce Vám do konce roku nabízíme zvýhodněnou cenu. Škoda Octavia III 1.6 TDI za 11 000 Kč, Škoda Superb kombi III 2.0 Tdi za cenu 15 000 Kč. Ceny jsou uvedeny bez DPH a platí při platbě předem.

První elektromobil v našem vozovém parku

Vážení zákazníci, dovolujeme si Vám nabídnou první elektromobil v našem vozovém parku. Jedná se o Fiat 500E s dojezdem až 140 km na jedno nabití. Délka nabíjení 3 hod.

Opravdový pick up Ford F150 model 2017

Jako jediní v ČR Vám zapůjčíme tohoto obra. Ford F150 crew cab s výkonem 370 koní, pohonem 4x4 a velkorysým nákladním prostorem.

VISA MasterCard Maestro Cirrus