Kde nás najdete

AGILE PRAHA s.r.o.
Štichova 654/54
149 00 Praha 4 - Háje

Pobočka
Kutnohorská 288
101 00 Praha 10

Telefon: +420 777 272 766

Otevírací doba:
po-pá 8:00-20:00
so-ne po telefonické dohodě

Schůzku v naší kanceláři je třeba telefonicky domluvit!

Zobrazit na mapě

 

Jak se k nám dostanete

Pěšky - 8 min. od stanice metra "C" Háje

Vystoupíte nakonečné metra "C" Háje z prvního vagónu a vyjedete po eskalátorech do vestibulu. Projdete jím a budete pokračovat stále rovně podél obchodů a pošty až na konec. Sejdete po schodech dolů, přejdete silnici a stále rovně kolem autobusové zastávky, za kterou přejdete čtyřproudou silnici a doleva podél oploceného hlídaného parkoviště (budete ho mít po pravé ruce) až na jeho konec. Přejdete silnici mezi dvěmi hlídanými parkovišti, po chodníku směrem z kopce (nepřecházet) dojdete k panelovému domu se světle modrou fasádou. V prvním vchodě se nachází naše kancelář - autopůjčovna Praha – Agile.

Autobusem - 5 min. - vystoupíte na konečné metra "C" Háje

z prvního vagónu a vyjedete po eskalátorech do vestibulu. Projdete jím a dáte se doprava na most přes silnici. Za silnicí doleva ze schodů na autobusovou zastávku pod mostem. Kterýmkoli autobusem dojedete na další stanici. Vystoupíte z autobusu, půjdete doleva podél oploceného hlídaného parkoviště (budete ho mít po pravé ruce) až na jeho konec. Přejdete silnici mezi dvěmi hlídanými parkovišti, po chodníku směrem z kopce (nepřecházet) dojdete k panelovému domu se světle modrou fasádou.V prvním vchodě se nachází naše kancelář - půjčovna aut - Agile.

Autem - sjedete z dálnice D1 směr Brno exit 2 Šeberov, Chodov

před kruhovým objezdem uhnete doprava, přejedete dálnici a opět odbočíte doprava na ulici Opatovská. Pojedete pořád rovně asi 3 km přes dva kruhové objezdy a dvě světelné křižovatky. Po pravé straně uvidíte autosalon Honda, za kterým uhnete po 100 m doprava a přijedete do Štichovy ulice. Na první křižovatce se dáte vlevo. Po levé straně bude panelový dům se světle modrou fasádou. V prvním vchodě se nachází naše kancelář autopůjčovny Agile.

Speciální nabídky

Škoda Octavia III

První elektromobil v našem vozovém parku

Vážení zákazníci, dovolujeme si Vám nabídnou první elektromobil v našem vozovém parku. Jedná se o Fiat 500E s dojezdem až 140 km na jedno nabití. Délka nabíjení 3 hod.

Opravdový pick up Ford F150 model 2017

Jako jediní v ČR Vám zapůjčíme tohoto obra. Ford F150 crew cab s výkonem 370 koní, pohonem 4x4 a velkorysým nákladním prostorem.

Agile pro Vás stále rozšiřuje vozový park

Do naší flotily nyní přibyla nová Škoda Octavia s novým úsporným motorem 1.6 TDi se spotřebou od 3,9 l/100 km. Přijďte si ji k nám vyzkoušet.

Kauce 0 Kč

Platí pro firemní zákazníky naší autopůjčovny při dlouhodobém pronájmu.

VISA MasterCard Maestro Cirrus