Kde nás najdete

AGILE PRAHA s.r.o.
Štichova 654/54
149 00 Praha 4 - Háje

Pobočka
Kutnohorská 288
101 00 Praha 10

Telefon: +420 777 272 766

Otevírací doba:
po-pá 8:00-20:00
so-ne po telefonické dohodě

Schůzku v naší kanceláři je třeba telefonicky domluvit!

Zobrazit na mapě

 

Jak se k nám dostanete

Pěšky - 8 min. od stanice metra "C" Háje

Vystoupíte nakonečné metra "C" Háje z prvního vagónu a vyjedete po eskalátorech do vestibulu. Projdete jím a budete pokračovat stále rovně podél obchodů a pošty až na konec. Sejdete po schodech dolů, přejdete silnici a stále rovně kolem autobusové zastávky, za kterou přejdete čtyřproudou silnici a doleva podél oploceného hlídaného parkoviště (budete ho mít po pravé ruce) až na jeho konec. Přejdete silnici mezi dvěmi hlídanými parkovišti, po chodníku směrem z kopce (nepřecházet) dojdete k panelovému domu se světle modrou fasádou. V prvním vchodě se nachází naše kancelář - autopůjčovna Praha – Agile.

Autobusem - 5 min. - vystoupíte na konečné metra "C" Háje

z prvního vagónu a vyjedete po eskalátorech do vestibulu. Projdete jím a dáte se doprava na most přes silnici. Za silnicí doleva ze schodů na autobusovou zastávku pod mostem. Kterýmkoli autobusem dojedete na další stanici. Vystoupíte z autobusu, půjdete doleva podél oploceného hlídaného parkoviště (budete ho mít po pravé ruce) až na jeho konec. Přejdete silnici mezi dvěmi hlídanými parkovišti, po chodníku směrem z kopce (nepřecházet) dojdete k panelovému domu se světle modrou fasádou.V prvním vchodě se nachází naše kancelář - půjčovna aut - Agile.

Autem - sjedete z dálnice D1 směr Brno exit 2 Šeberov, Chodov

před kruhovým objezdem uhnete doprava, přejedete dálnici a opět odbočíte doprava na ulici Opatovská. Pojedete pořád rovně asi 3 km přes dva kruhové objezdy a dvě světelné křižovatky. Po pravé straně uvidíte autosalon Honda, za kterým uhnete po 100 m doprava a přijedete do Štichovy ulice. Na první křižovatce se dáte vlevo. Po levé straně bude panelový dům se světle modrou fasádou. V prvním vchodě se nachází naše kancelář autopůjčovny Agile.

Speciální nabídky

Škoda Octavia III

Mini Clubman S

Mini Clubman Nová hračka v našem vozovém parku. Mini Clubman S, 191 HP

Škoda Octavia III za 11 000Kč

Při pronájmu na min. 3 měsíce Vám do konce roku nabízíme zvýhodněnou cenu. Škoda Octavia III 1.6 TDI za 11 000 Kč, Škoda Superb kombi III 2.0 Tdi za cenu 15 000 Kč. Ceny jsou uvedeny bez DPH a platí při platbě předem.

První elektromobil v našem vozovém parku

Vážení zákazníci, dovolujeme si Vám nabídnou první elektromobil v našem vozovém parku. Jedná se o Fiat 500E s dojezdem až 140 km na jedno nabití. Délka nabíjení 3 hod.

Opravdový pick up Ford F150 model 2017

Jako jediní v ČR Vám zapůjčíme tohoto obra. Ford F150 crew cab s výkonem 370 koní, pohonem 4x4 a velkorysým nákladním prostorem.

VISA MasterCard Maestro Cirrus